عکس روز
گزیده اخبار
یادداشت ها
فاضله خادم - آبراهه‏ها، تنگه‏ها و کانال‏ها از دیرباز نقش مهمی در تجارت و اقتصاد داشته‏اند....  ادامه
ابوالقاسم توحیدی نیا - موضوع مورد بحث رساله، عدالت بین نسلی در بهره برداری از نوع خاصی از...  ادامه
لیلا ذباح - نفت و گاز و صنایع وابسته به آن، یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های توسعه ملی می‌باشند و...  ادامه
اکبر ترکان - براساس سند چشم‌انداز 20 ساله کشور، صنعت پتروشیمی ایران باید به رتبه اول منطقه دست...  ادامه
حمید کریمی - میدان نفتی آذر در سال 1384 در 20 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان مهران در استان ایلام با...  ادامه
محمدعلی زمان خانی - همزمان با آغاز شمارش معکوس برای تحریم تبلیغاتی گاز ایران توسط 27 کشور...  ادامه
نصرت الله سیفی - دستیابی آمریکا به تکنولوژی استخراج و توسعه ذخایر نامتعارف گاز همچون شیل گس...  ادامه
سید حمید حسینی- از ابتدای برنامه چهارم توسعه تاکنون روند رو به رشد قیمت نفت خام در بازارهای...  ادامه
محسن داوری- در دره مرکزی کالیفرنیا ، هنوز هم بیش از 8000 پمپ کله اسبی با پایین و بالا رفتن متوالی...  ادامه
اکبر ترکان - پارس جنوبی یک میدان مشترک گازی است که این طرف ما با توانایی‌های خودمان کار...  ادامه
سعید صبوری- آمارهای منتشر شده از سوی موسسات معتبر بین‌المللی حاکی از آن است که در سال 2012...  ادامه
تغییرات جدید مدیریتی در... 
پانا نیوز گزارش می دهد ؛
۱۳۹۱/۲/۹

تغییرات جدید مدیریتی در پالایشگاه تهران

تغییرات جدید مدیریتی در پالایشگاه تهران 13:41

با حکم مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برای دومین بار متوالی در دولت دهم، یک سرپرست جدید برای پالایشگاه نفت تهران (شهید تندگویان) منصوب شد.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، علیرضا ضیغمی معاون وزیر نفت برای دومین بار در طول دولت دهم با صدور حکمی سرپرست جدید پالایشگاه نفت شهید تندگویان (تهران) را منصوب کرد.

بر این اساس پس از قدردانی از خدمات دلسوزانه محسن قدیری مدیرعامل پیشین شرکت پالایش نفت شهید تندگویان تهران، ناصر بابایی به عنوان سرپرست جدید پالایشگاه نفت شهیدتندگویان تهران منصوب شد.

ناصر بابایی سرپسرت جدید پالایشگاه تهران پیشتر به عنوان مدیرعملیات و عضو هیئت مدیره شرکت پالایش نفت شهید تندگویان تهران فعال بوده است.

کارشناس ارشد فرآیند مهندسی پالایش، کارشناس ارشد فرآیند مهندسی طرحها و مدیر مهندسی طرحها از دیگر سوابق فنی و کاری سرپرست جدید پالایشگاه نفت تهران است.

بازگشت به  اخبار چاپ

نظر مخاطبان:
 
.
۱۳۹۳/۴/۱
سلام مهندس هشمیه سر بلند وموفق باشید پست جدیدتان مبارک باد
 
...
۱۳۹۳/۲/۹
با سلام. از زحمات بسیار زیاد مهندس بابایی تشکر میکنیم .بنده یکی از نفرات عملیاتی هستم که در پالایشگاه تهران به شدت آسیب دیدم ولی مهندس بابایی خدا وکیلی برایم خیلی زحمت کشید خداوند یار و نگه دار او باشد.
 
حسن
۱۳۹۱/۷/۲۱
من کارگر پالایش تهران هستم.تنها کسی که دیدم که به کارگر احترام میذاره نمیگذارد حق کسی پایمال بشه..همین دکتر قدیریه خدا عمرش بده همه کارگران پالایشگاه از شما سپاسگذاریم.خیلی ادم خوبی هستید خدا خیرتان دهد با حضرت علی محشور باشید...بازم از شما تشکر میکنیم
 
ابراهیم
۱۳۹۱/۶/۲۰
با سلام، و اما بعد، دکتر غدیری ها در این کشور کم نیستند که علیرغم شایستگی ها و دلسوزی ها متاسفانه هدف ... قرار می گیرند
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۲۵
ضعف مدیریتی باعث شد تا اتحاد جماهیر شوروی از هم بپاشد، امروز کشورمان دارد از مدیران توانمند تخلیه می شود و کار به دست مدیران ضعیفتر و فاقد تجربه مدیریتی می افتد. چرا نباید از تاریخ درس بگیریم؟ می گویند مومن از یک سوراخ دو مرتبه گزیده نمی شود. از زمان رفتن قدیری از پالایشگاه، اینترنت را قطع کرده اند تا کسی نتواند به سایت ها دسترسی داشته باشد. چنانچه دسترسی داشتند، هزاران پیام در حمایت قدیری ارسال می شد.
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۲۳
عربستان از حوزه مشترک با ایران 400 هزار بشکه برداشت می کند و ما 40000 بشکه و قطر 7 برابر ما از پارس جنوبی برداشت می کنند و عراق در حال برداشت از حوزه مشترک هستند در حالیکه ما دو سال دیگر به برداشت می رسیم. آیا می دانید چرا؟ نبود مدیران با تجربه که قراردادهای مناسب بنویسند و خوب پول بیاورند و خوب برنامه ریزی و نظارت و بهره برداری نمایند. چه کسی ضرر می کند؟ ملت عزیز و نسل آینده است و روز به روز فقیر تر می شویم. همین چند مدیر قابل را هم داریم اینگونه برخورد می کنیم. چه کسی پاسخگو است؟ حتی خم به ابرو هم نمی آورند. فاتحه خوانده است.
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۲۳
اگر امروز به WTO بپیوندیم، توان رقابت را نداریم، نه تکنولوژی درست و درمونی داریم و نه نیروی انسانی متخصص و نه مدیرانی درخور و متخصص که بتوانند هدایت این صنعت عظیم نفت را به عهده داشته باشند و روز به روز هم به پس رفت می رویم و تلاش نکردیم تا مدیر سازی نمائیم. قدیری یکی از سه مدرک کارشناسی ارشدش، MBA از دانشگاه های استرالیا با گرایش مدیریت پروژه است که در کشورمان 20 نفر این مدرک را ندارند و امروز که ایشان توانسته پروژه هایش را با سرعت به اتمام رسانده، یکی از دلایلش همین داشتن دانش کافی و تجربه کافی است. حالا او کجاست. من پیشنهاد می کنم تا در یکی از پروژه های نفتی که به مشکل خورده است، می تواند مشغول بکار شود. اگر او قبول کند؟!!!!!
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۲۲
مسئولین پالایش و پخش با یک اقدام غیراصولی و غیرانسانی دکتر قدیری مدیرعامل پالایشگاه را برکنار کردند .کسی که پروژه های پالایشگاه را با سرعت بسیار راه اندازی کرده است. بیش از 14 پروژه عملیاتی و ده ها پروژه عمرانی و رفاهی در طول مدت زمان مسئولیت آقای دکتر قدیری احداث و افتتاح شد و حالا که زمان بهره برداری رسیده با این وضع ایشان را برکنار کردند و متاسفانه جو بسیار بدی بر پالایشکاه حاکم شده است ...
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۲۱
دیروز مراسم روز زن و تولد حضرت فاطمه زهرا سلام ا... علیها در آمفی تئاتری بود که توسط دکتر قدیری به صورت بسیجی بار در مدت چهار ماه ساخته شده بود. همه از نبود ایشان افسوس خوردند. پروژه های بسیاری توسط ایشان انجام شده بود. خدا نگهدارت هر جا هستی خدا حفظت کند. موفق باشید.
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۲۱
آیا جانباز 80 درصد می تواند راه برود؟!
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۲۰
امروز چه بر سر صنعت نفت کشورمان آمده است، چرا صنعت مادر و صدساله نفت در این مسیر باید برود که پروژه ها ناتمام است و آمارهایی که می دهند کاذب است، اگر پالایشگاه ستاره خلیج فارس را بررسی فرمائید، در حدود بیست درصد بعد از 4 سال پیشرفت کرده است، در حالیکه اعلام می کنند از پیشرفت 50 درصدی . افسوس می خوریم که وزارت نفت از مدیران دلسوز و کاردانی همچون قدیریها دارد تخلیه می شود. به کجا داریم می رویم؟
 
آرمان
۱۳۹۱/۲/۱۷
دوستان و همکاران عزیز آیا تا بحال به سیاسی نگری موجود درصنعت استراتژیک نفت کشورمان پی نبرده اید آیا مهندس نعمت زاده نماد آشکار و سردار سازندگی در صنعت نفت نبود بطوریکه هیچیک از مدیران زیر مجموعه ایشان هرز نمیرفتندآیا مهندس شهنازی زاده مدیری متعهد و عاشق پیشرفت و شکوفایی صنعت نبود،دکتر قدیری و قدیریها در صنعت نفت اندکند و فرصت کم که تشنه پیشرفت و توسعه سازمان متبوعه و کشورند اما زهی خیال باطل که این مدیران دلسوز و متعهد در حالیکه شبانه روز و بسیجی وار در تلاش و در فکر برنامه ریزی جهت پیشرفت سازمان متبوعه خویش میباشند به یکباره تغییر و تعویض شوند نمونه های آن بسیارند نگاهی به تاریخچه تغییرات اخیر در سطح کلان و پالایشگاههای بزرگ نفت کشور آنهم در مقاطع زمانی اوج پیشرفت گویای ما حدث است عزیزان مدیران ارشد صاحب اختیاران التماس میکنم کمی بخود آیید و از این سیر قهقرایی که صنعت عزیز نفت گریبانگیر آن شده است ممانعت نمایید.
 
نادری
۱۳۹۱/۲/۱۶
فقط افسوس که مرد بزرگی مثل دکتر قدیری عزیز را به خاطر بی لیاقتی مدیران نفتی دیگر در پالایشگاه نیست. افسوس افسوس افسوس
 
حامد پارسا
۱۳۹۱/۲/۱۶
با سلام دکتر قدیری در قلب تک کارکنان و حتی خانواده های آنان جای دارد و پالایشگاه تاوان بزرگی را بابت حذف ایشان پس خواهد داد و مدیران ضعیف پشیمان خواهند شد.
 
حامد پارسا
۱۳۹۱/۲/۱۶
ما از مهندس قاسمی عزیز که خود یک بسیجی و انسان معتقدی میباشند تقاضا داریم دست قدرت طلبان و منصب خواهان را از صنعت نفت قطع کنند و انسان های والا و متخصص و دلسوزی امثال دکتر محسن قدیری که کاربلد و دلسوز و حامی قشر ضعیف و کاگر بودند را به پالایشگاه شهید تندگویان بازگردانند. آقای وزیر عزیز شما به پالایشگاه شهید تندگویان تهران تشریف آورده اید و روند فوق العاده پروژه های این واحد پالایشگاهی را از نزدیک دیده اید اینها به گواه تک تک نفرات پالایشگاه مرهون زحمات شبانه روزی و دلسوزانه و مدیریت صحیح دکتر قدیری عزیز میباشد. ایشان کسی بودند که از 5:30 صبح تا 9 شب در پالایشگاه حضور مستمر و کار دلسوزانه و فی سبیل اله داشته اند و این پالایشگاهی که شما از نزدیک دیدید حاصل زحمات و مدیریت قوی و دلسوزانه ایشان است. این مدیر توانمند و دلسوز و کاربلد را به ما برگردانید.
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۱۳
دکتر قدیری برای همیشه در قلب ما جا داری. دلت شاد ولبت خندان بماند. برایت عمر جاویدان بماند. خد را میدهم سوگند بر عشق، هر آن خواهی آن بماند. بپایت ثروتی افزون بریزد، که چشم دشمنت حیران بماند. تنت سالم سرایت سبز باشد، برایت زندگی آسان بماند. چراغ خانه ات تابان بماند.
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۱۳
دکتر قدیری مدیر نعمت زاده و شهنازی زاده است و هر پستی که به او دادند، موفق بود. شاید به....
 
انصافی
۱۳۹۱/۲/۱۳
دکتر قدیری هرجا هستی موفق باشید. پالایشگاه در غم از دست رفتن شماست. موفق باشید. تاکنون پالایشگاه مدیر لایقی چون شما ندیده و نخواهد دید. ...
 
سلحشور
۱۳۹۱/۲/۱۳
از بر کناری این مدیر لایق و متخصص بینهایت متاثر شودم. از جناب وزیر نفت درخواست میشود از توانائی و قابلیتهای وی در سایر بخش های نفت استفاده شود قبل از اینکه بخش خصوصی که از رصد کنندگان نیروهای شایسته نفت است وی را شکار کند.
 
بدون نام
۱۳۹۱/۲/۱۲
آقای قدیری جانباز 70 درصد و 8 سال سابقه جبهه داشت، چرا باید چنین مدیران متعهدی زا حذف نمائیم؟
 
روستایی
۱۳۹۱/۲/۱۲
دکتر قدیری از مدیران مورد قبول بیش از 80 درصد پالایشگاه تهران بود، متاسفانه به این جهت است که کشور ما مملکت جهان سوم است و مدیران موفق که تمام پروژه های ملی توسط دکتر قدیری به اتمام رسید و دهها پروژه دیگر را نیز ساخت و راه اندازی کرد از جمله زمین آتش بین اللملی برای اولین بار در ایران و بسیاری از پروژه ها. این پالایشگاه تنها پالایشگاهی است که مشعل هایش توسط دکتر قدیری خاموش شد و سلویج پالایشگاه که چندین هکتار بود پاک سازی شد. متاسفم که این چنین مدیرانی را از صحنه خارج می کنیم. ....
 
عمادی
۱۳۹۱/۲/۱۲
دکتر قدیری از مدیران دلسوز صنعت نفت هستند\‌ایشان فارغ التحصیل دانشگاه شریف و دارای سه فوق لیسانس است که شاگرد اول شریف هستند و سابقا مدیر برنامه ریزی تلفیقی و مدیر بهداشت ایمنی و محیط زیست پالایش و پخش بوده اند و در پالایشگاه تهران بسیار موفق بوده اند و مشخص نیست به چه دلیلی این مدیر دلسوز را تعویض کرده اند و تعویض ایشان شبیه کودتا بود و ایشان به جهت از صنعت نفت خداحافظی کرده اند چه کسی ضرر می کند جز کشور عزیزمان ایران و ایشان قطعا در بخش خصوصی موفق خواهند بود و صنعت نفت از مدیران توانا تهی خواهد شد.


لطفا نظر خود را درباره مطلب فوق اعلام فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
متن نظر:
لطفا حروف مقابل را
در فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA