عکس روز
گزیده اخبار
یادداشت ها
فاضله خادم - آبراهه‏ها، تنگه‏ها و کانال‏ها از دیرباز نقش مهمی در تجارت و اقتصاد داشته‏اند....  ادامه
ابوالقاسم توحیدی نیا - موضوع مورد بحث رساله، عدالت بین نسلی در بهره برداری از نوع خاصی از...  ادامه
لیلا ذباح - نفت و گاز و صنایع وابسته به آن، یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های توسعه ملی می‌باشند و...  ادامه
اکبر ترکان - براساس سند چشم‌انداز 20 ساله کشور، صنعت پتروشیمی ایران باید به رتبه اول منطقه دست...  ادامه
حمید کریمی - میدان نفتی آذر در سال 1384 در 20 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان مهران در استان ایلام با...  ادامه
محمدعلی زمان خانی - همزمان با آغاز شمارش معکوس برای تحریم تبلیغاتی گاز ایران توسط 27 کشور...  ادامه
نصرت الله سیفی - دستیابی آمریکا به تکنولوژی استخراج و توسعه ذخایر نامتعارف گاز همچون شیل گس...  ادامه
سید حمید حسینی- از ابتدای برنامه چهارم توسعه تاکنون روند رو به رشد قیمت نفت خام در بازارهای...  ادامه
محسن داوری- در دره مرکزی کالیفرنیا ، هنوز هم بیش از 8000 پمپ کله اسبی با پایین و بالا رفتن متوالی...  ادامه
اکبر ترکان - پارس جنوبی یک میدان مشترک گازی است که این طرف ما با توانایی‌های خودمان کار...  ادامه
سعید صبوری- آمارهای منتشر شده از سوی موسسات معتبر بین‌المللی حاکی از آن است که در سال 2012...  ادامه
حیدر بهمنی با ملی حفاری خداحافظی... 
با دریافت حکم بازنشستگی ؛
۱۳۹۰/۱۲/۶

حیدر بهمنی با ملی حفاری خداحافظی می کند

حیدر بهمنی با ملی حفاری خداحافظی می کند 09:30

برابر شنیده ها پایان ریاست حیدر بهمنی بر شرکت ملی حفاری قطعی شده است. حیدر بهمنی که در اسفندماه سال جاری شصت ساله خواهد شد و برابر مقررات می بایستی هم ا کنون در مرخصی پایان خدمت به سر ببرد، تا هفته های آتی جای خود را به فرد دیگری واگذار کند.

به گزارش پانا نیوز، یکی از کاربران پانا نیوز با ارسال ایمیلی به پانا نیوز مدعی شد: گمانه زنی‌ها در مورد عدم تعویق بازنشستگی حیدر بهمنی برای ادامه خدمت در شرکت ملی حفاری ایران زمانی آغاز شد که عملکرد وی در ابعاد مختلف، در آیین سالگرد تاسیس این شرکت در د یماه سال جاری از سوی احمد قلعه بانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

احمد قلعه بانی معاون وزیر نفت انتقاداتی را در زمینه عقب افتادگی شرکت ملی حفاری در فازهای ۹ و ۱۰ پارس جنوبی و ... مطرح کرده بود.

به گزارش نفتی ها از گزینه های مطرح جهت جایگزینی با بهمنی می توان از حمید گلپایگانی معاون فنی شرکت ملی حفاری، حمید بورد مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون و رئیس اسبق اداره کل حفاری مناطق نفتخیز جنوب، عالمی قائم مقام اسبق شرکت ملی حفاری و کاندیدایی دیگر از مجموعه های صنعتی و پروژه ای بیرون از صنعت نفت نام برد.

بهمنی متولد اسفند ماه ۱۳۳۰ شهر رامهرمز خوزستان بوده و دارای مدرک تحصیلی لیسانس مکانیک دوره های ضمن خدمت از دانشگاه صنعت نفت می باشد. وی در دو نوبت، دوره اول در خلال سال های ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۱ و دوره دوم از سال ۱۳۸۴ تاکنون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بوده است.

بازگشت به  اخبار چاپ

نظر مخاطبان:
 
کوش
۱۳۹۲/۲/۱۰
مرد خدا مرد غیرت و حماسه ساز صنعت حفاری ایران بهمنی کبیر تا ابد نامت در میان حفار مردان به نیکی یاد خواهد شد
 
حقیقت
۱۳۹۱/۱۲/۶
چرا تهمت میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟آخرالزمانی هم هست....چطور اگه کل رامهرمز سر کارن تاجایی که اطلاع دارم داداش حاج حیدر سر کار نیست؟ چرا ناحق حرف میزنید؟چرا؟چرا؟چرا؟؟؟؟؟
 
احسان
۱۳۹۱/۱۱/۱۳
یا سلام.میدونید چرا حیدر بهمنی رو برکنار کردن؟چون آقای ....گفت دفتر مرکزی ملی حفاری باید بیاد تهران بهمنی هم گفت حفاری مال خوزستانه نونش رو باید خوزستانی ها بخورند. بخاطر همین بنده خدارو کله پا کردن.
 
مراد بیگ
۱۳۹۱/۱۱/۱۰
باسلام کجا رامهرمزیا همشون سر کارن،؟؟؟؟؟؟؟لطفا الکی چیزی ننویسید کاش یکی بود بیکارای رامهرمز می شمرد ....
 
نوید
۱۳۹۱/۱۰/۲۶
من در وصف حیدر بهمنی این شیر مرد بزرگ به جمله ای از امیر کبیر اکتفاء میکنم. کاش هر از چند گاهی یک بچه لر بر این مملکت حکومت کند تا تمام ملت طعم واقعی عدالت را بچشند. زنده باد حاج حیدر بهمنی که نامش تا ابد در تاریخ حفاری دنیا می ماند.
 
nono
۱۳۹۱/۱۰/۲۰
برید از 17000 نفر شرکت ملی حفاری ایران بپرسید ببینید بیشتر از 100نفر رامهرمزی هست. من خودم متاسفانه و متاسفانه مسجدسلیمانی هستم و چقدر شرم دارم که برخی از همشهریانم رو میبینم که مثل همیشه هرچند لیاقت قضاوت ندارند ولی قضاوتهای نابجا میکنند. من خودم دارم میبینم که از همه قشری توی این شرکت هست از ترک تبریز گرفته تا زابلی و مشهدی و ... فکر نمیکنید که خیلی زشت دارید نظر میدهید. ای کاش یک ذره مرد بودید و واقعیات رو میدید. چرا فکر میکنید هر کس از همه مردتر هست خوب نیست چون حریف اطلاعات و آگاهی اش نمیشوید. تو رو خدا درست فکر کنید که ما را از همشهری بودن شما پشیمان نکند. بخدا قسم مسجدسلیمان یک زمانی مهد تمدن و تفکر بود پس با این افکار پوسیده تان مسجدسلیمان رو تخریب نکنید.
 
مهدی
۱۳۹۱/۱۰/۱۹
واقعا خسته نباشید برادر عزیزم
 
امین
۱۳۹۱/۱۰/۱۷
با رفتن آقای بهمنی شرکت سوت و کور میشه.این مدیر بزرگ حالا حالاها میتونست باشه.
 
بدون نام
۱۳۹۱/۱۰/۱۶
اینطوری که آقایان نظرمیدهندفکرمی کننددراین مملکت قحط الرجال است .نه بابااینطورنیست.بهمنی یک روزی برای صنعت خوب بودوامروزبخاطرکهولت سن توان گذشته رانداردلذابایدمیدان رابرای جوان خوش فکرخالی کنند.
 
پرسنل
۱۳۹۱/۱۰/۱۶
واقعا جای تعجب دارد برکناری مهندس بهمنی ، ایشان از معدود مدیرانی می باشند که اکثر پرسنل از نحوه عملکرد ایشان در دوره مدیریتش راضی بودند و بی شک جز سرمایه های نظام می باشند، از خداوند توفیق روز افزون ایشان را خواستارم
 
احمد
۱۳۹۱/۱۰/۱۵
سلام و درود خدا بر مهندس حیدر بهمنی پدرصنعت حفاری ایران مردی که به دیدگاه ما جوانان یکی از ستون های جمهوری اسلامی در خطه ی جنوب بود . ..مردی که به نام مبارک بانوی بزرگ عالم حضرت زهرا(ص) افتخار افریدند ، افتخاری که در این سو افتخار بود و در سوی دیگر در دول مستکبر خاری بود چشمان پلیدشان .اری حماسه های کنگان ٢٣و٣حلقه چاه دهلران ، ٢٠حلقه چاه کویت، ٢٤نفت شهر و٥٠ اهواز و.... .
 
رضایی
۱۳۹۱/۸/۲۸
انشااله هرکی میاد به فکر خودش نباشه
 
کارمند
۱۳۹۱/۷/۴
یه مرد دلسوز و با غیرت هست تو شرکت نفت اونم حاج حیدر بهمنی
 
بدون نام
۱۳۹۱/۶/۲۸
احسنت چه تصمیم خوبی
 
محمد
۱۳۹۱/۵/۲۸
حاج بهمنی مدیری لایق دانا با تدبیر و کاردان است و حیف که شرکت ملی حفاری ایران را تنها می گذارد و ای کاش حداقل یک دوره چهار ساله در این سمت باقی بماند
 
احمد
۱۳۹۱/۵/۲۲
بی شک مهندس بهمنی مدیری شایسته و دلسوز و فداکاری بود ومن فکر نمیکنم مدیری به شایستگی و با لیاقتیه آقای بهمنی پیدا شود و من الله التوفیق
 
علی
۱۳۹۱/۵/۲۱
به نظر من حفاری باید از بیخ و بن تغییر کند
 
باقری
۱۳۹۱/۳/۷
واقعا که چون اگه بهمنی رفت تکلیف آقایان اطرافی از قبیل ....و چه میشود
 
امیرطاها
۱۳۹۱/۲/۲۰
ای کاش کمی انصاف هم وجود داشت و در این وضعیت کنونی <تحریم ها>تصمیمی بهتر گرفته می شد ومدتی را برای آقای بهمنی سنگرساز بی سنگرجهادگر ورزمنده 8سال دفاع مقدس تمدیدمیکردند در صنعت نفت آتش از وجود بهمنی بیم و حراس داردمدیر گروه فوران آتش. آفرین به وجودت آفرین به غیرت وپایمردیت آفرین به رمز پیروزیت کمک گرفتن از حضرت فاطمه زهراکه همه ساله در منزلت روضه آن حضرت برپاست وآفرین بنامت ای حیدر کرار زمانه بی شک با رفتنت از وزارت نفت صدمات جبران ناپذیری به وزارت نفت وارد خواهد آمد.
 
اصغر
۱۳۹۱/۱/۲۷
بزرگی که همیشه مظلوم بود و مظلوم خواهد ماند.با رفتن بهمنی از صنعت نفت بی شک به وزارتخانه بزرگ نفت صدمات جبران ناپذیری وارد خواهد امد.
 
اصغر
۱۳۹۱/۱/۲۷
بزرگی که همیشه مظلوم بود و مظلوم خواهد ماند.با رفتن بهمنی از صنعت نفت بی شک به وزارتخانه بزرگ نفت صدمات جبران ناپذیری وارد خواهد امد.
 
mohamad
۱۳۹۱/۱/۲۶
ای کاش همه مدیران کشور مثل آقای بهمنی دلسوز و وظیفه شناس بودند
 
محمد
۱۳۹۰/۱۲/۲۷
سلام،بدون تردید مهندس حاج حیدر بهمنی مدیری مدبر و کاردان هستند . روحیه جهادگرانه و بسیجی وار ایشان زبانزد دوست و دشمن است. صنعت نفت در صورت قطعیت این خبر،نبود ایشان را برای سال ها و شاید تا همیشه احساس خواهد کرد
 
شهرام
۱۳۹۰/۱۲/۱۹
واقعا حاج حیدر تکلیف نیروهای پیمانکاری را که حدود18سال است که ملی حفاری را روی پای خود نگه داشته است و با کمترین توقع چرخ های ملی حفاری را به حرکت دراورده است را مشخص نکرده است امید است مدیران بعدی مشکل حقوقی کاکنان را حل کنند
 
حسین
۱۳۹۰/۱۲/۱۰
باعرض تبریک به برادر بزرگوار اقای بهمنی تعجب اوراست چرا مدیران محترم مربوطه درانتصابات افراد شایسته وپرتوان را فراموش میکنند من به یادشان میندازم که دراین مجموعه حساس افراد شایسته باتجارب بالای30سال افتخار صادقانه واشنا باتمامی تخصص های مورد نیازهمانند جناب مهدی ن وجوددارندکه حیف است ازایشان استفاده نشود گواینکه شاید خودشان خیلی دنبال پست ومقام نباشند پاینده باشید
 
بیژ ن
۱۳۹۰/۱۲/۹
و من الله التوفیق
 
کارمند ملی حفاری
۱۳۹۰/۱۲/۹
با سلام آقای بهمنی نمونه تعصب و غیرت و مدیری لایق بوده و می باشند و نام و عملکرد ایشان در سر پا نگهداشتن،نامداری و اقتداربخشی به ملی حفاری برای همیشه در تاریخ این شرکت و کشور باقی خواهد ماند و مطمئنم که روزی نه چندان دور افسوس عدم وجود ایشان در راس شرکت را خواهیم خورد.
 
امید
۱۳۹۰/۱۲/۹
با برکناری ایشان تبعیضات استخدامی و رابطه بازی برداشته میشود قبول کنید اقای ... در باره جذب ضعیف عمل میکرده و اولویت را به افراد رامهرمز و بیشتر رابطه یی کار کرده درحال حاضر با نام خانوادگی ... در ملی حفاری بیشتر از20 نفر مشغول بکار ند
 
آقا بابا یی
۱۳۹۰/۱۲/۹
آقای بهمنی با روحیه گرم جنوبی خود تیم و یار زیادی دارند و زحمت کش و نترس بودند ولی ایشان مدیریتی هیئتی داشتند و خود به گرفتاریها دامن می زدند.باز گشت به کار هر که از شصت گذشته به خاطر عدم توانائی ادم سازی در سازمان می باشد و وزیر محترم به هیچوجه نباید زیر بار تمدید بروند و به باند بازی دامن بزنند.جمهوریت یعنی حد اکثر 6 سال عمر مدیریت ها باشد نه مادام العمر بودن مدیریت ها
 
بدون نام
۱۳۹۰/۱۲/۸
به خدا بهمنی روح آرامش و امنیت و پایداری و خفظ و توسعه صنعت حفاری در کشور است .من که نه بلکه تمام کارکنان این شرکت آن را با پوست و گوشت خود لمس کرده اند و میدانند که پس از او چه خواهد شد و جه .....
 
صداقتی
۱۳۹۰/۱۲/۸
در جایی که بسیاری از مدیران میانی و بدنه سازمان که هیچ تاثیر گذاری خاصی در نفت را نداشته تا دو سال هم تمدید میشوند این بحق نیست مدیری که شرکت ملی حفاری ایران را تبدیل به یک غول اقتصادی کشور در مقابل دشمنان انقلاب ساخت با آنهمه تجربه و تخصص پایان خدمت داده شود بهمنی باید حفظ شود و بر آن عزت گذاشته شود.
 
عباسعلی
۱۳۹۰/۱۲/۸
کارنامه بهمنی در شرکت ملی حفاری ایران قابل ستایش است .او اینشرکت را به اقتدار ملی رسانید و دست همه دست اندازان داخلی و بین المللی را از سیطره بر صنعت حفاری ایران قطع نمود و همین امر او را نوک حملات غیر منصفانه دشمنان انقلاب ساخته ما تا روزی که جان در بدن داریم به او عشق می ورزیم .
 
عباسعلی
۱۳۹۰/۱۲/۸
نام حیدر بهمنی با نام حیدر کرار ع آمیخته است از این رو او همیشه بزرگ و مظلوم باقی می ماند .
 
بدون نام
۱۳۹۰/۱۲/۸
چرا آقایان از اقتدار شرکت ملی حفاری که در عصر حیدر بهمنی بوجود آمد سخن به میا نمی آورند .روزی این شرکت 46 دستگاه و 7000 پرسنل داشت و امروز بهمنی آن را به مرز بیش از 70 دستگاه و 17 هزار پرسنل و یکی از قطبهای اقتصادی خوزستان تبدیل کرد .این همه اقتدار و وسعت و ساخت وساز وگسترش شرکت در ابعاد عملیاتی و فنی و مهندسی و ساختمانی و رفاهی و منابع انسانی و ورزشی و... دیده نمی شود اما اگر متراژ در فاز 9 و 10 کمی پائین بیاید که آنهم تابع همه شرایط مملکتی و اقتصادی و سیاسی است باید بهمنی را تضعیف کنند .من اگر جای وزیر نفت بودم از این مرد حماسه ساز نفت مجسمه ای در ساختمان وزارتخانه می ساختم و نصب میکردم .
 
بدون نام
۱۳۹۰/۱۲/۸
متاسفانه در سیستم مدیریتی نفت گاهی شایسته سالاری و لیاقت مداری و حفظ مدیران نمونه جهت صیانت از مخازن نفتی و افزایش تولید در بحبوبه گمانه زنی ها جهت تصدی قدرت به فراموشی سپرده میشود .چرا باید بهمنی که عمری را در نفت و حفاری گذرانده و این شرکت را حفظ و توسعه داده و از هر حیث آن را خودکفا کرده به این زودی با نفت خداحافظی کند چ.ن به مزاق آقای ...خوش ننشسته . مسئولین نفت باید برای یک مملکت آنهم در سخت ترین شزایط تحریم ها و تهدیدات استکبار جهانی تصمیم بگیرند نه برای خودشان .
 
بدون نام
۱۳۹۰/۱۲/۸
حیدر بهمنی مردی بزرگ که دیگر شرکت ملی حفاری ایران نمونه اش را نخواهد دید 6 سال در مقابل فروش شرکت به بخش خصوصی مقاومت کرد و آن را اهرم و ابزار دست دولت توصیف و دسـ آخر هم در شورای امنیت کشور واگذاری آن را تا سال 94 به تعویق انداخت و همین امر موجب رنجش برخی از آقایان شده که باید این اسطوره نفتی با نفت خداحافظی کند .
 
محمد_اهواز
۱۳۹۰/۱۲/۸
با سلام ضمن خسته نباشید به جناب بهمنی و تشکر از زحمات ارزنده ایشون،با توجه به شناختی که بنده از مهندس ب دارم ایشون رو فردی لایق،فنی،متخصص و از همه مهمتر پاک و ولایی میدونم.ان شا اله اگه از ایشون در این منصب استفاده بشه قطعا صنعت نفت و صنعت حفاری خیز مثبت و قابل توجهی خواهد داشت
 
منوچهر
۱۳۹۰/۱۲/۸
اقای بهمنی امتحان خود را در هشت سال دفاع مقدس پس داده است
 
محمدعلی
۱۳۹۰/۱۲/۸
اگر آقای منزوی مدیر پروژه جفاری فازهای 9 و 10 پارس جنوبی لیسانس داشت گزینه مناسبی برای مدیریت بود.
 
سام
۱۳۹۰/۱۲/۸
با سلام: دنبال چی می گردید آقای گلیایگانی تایید شده پرسنل ملی حفاری می باشد و جای سوال ندارد چون در مدت مدیریت خود نشان داده است.
 
بدون نام
۱۳۹۰/۱۲/۸
مهندس بهمنی بی شک یکی از لایق ترین مدیر هاست. همیشه دعای خیر ما پشت سر شما هست .هر جا هستید پیروز باشید
 
نیروی پیمانکاری
۱۳۹۰/۱۲/۸
انشاالله که همیشه موفق باشد . بدون شک ملی حفاری اگر آقای بهمنی نبود موفقیت امروز را نداشت . و مطمئنن مدیری لایقتر از بهمنی حفاری دیگر نخواهد داشت . اجرتون با سالار شهیدان
 
حاج علی
۱۳۹۰/۱۲/۷
من فقط با امدن خادمی موافقم
 
حاج علی
۱۳۹۰/۱۲/۷
امید است فردی لایق جایگزین شود شرایط شرکت شرایط خوبی نیست لازم است هر چه زود تر جناب قلعه بانی تصمیم بگیرد و امید است تیم جشن ساز برنگردد
 
علی
۱۳۹۰/۱۲/۷
انشالله که این خبر کذب باشد اما اگر واقعیت داشته باشد باید بگویم :بی شک نسل که با حاج حیدر بهمنی کارکرده اند دیگر به چشم خود مدیری برتر از حاج حیدر در ملی حفاری نمی بینند.
 
عبدا...
۱۳۹۰/۱۲/۷
انشاء الله خداوندتبارک وتعالی حافظ آدمهای خوب باشدبخصوص حماسه سازان8سال دفاع مقدس که همه چیزشان رادرراه اعتلای اسلام عزیزبدون ادعانثارنمودند.
 
بی نام
۱۳۹۰/۱۲/۷
فکر نکنم هیچ زمانی دیگه مدیر لایقی مثل حاج حیدر نصیب ملی حفاری شود انشالله که هر جا هست سلامت باشد.
 
صاف صادق
۱۳۹۰/۱۲/۷
کجای متن نوشته بود برکناری متن حکایت از بازنشستگی دارد نه برکناری تازه این دسیسه توسط خود اقای ... طراحی شده اقای بهمنی مار تو استین خودش پرورش داده
 
دانوش
۱۳۹۰/۱۲/۷
باسلام.من نه حیدر بهمنی را از نزدیک دیده ام و نه با او قرابتی دارم ولی واقعاً چرا باید چنین افراد مجرب و امتحان پس داده ای در مملکت ما اینچنین مورد هجمه یکسری افراد ناکارآمد قرار بگیرند. چندین نفر نالایق را میشناسم که با زد وبندهای ... توانسته اند از وزیر قبلی و فعلی تمدید خدمت بگیرند اما نوبت حیدر بهمنی که شد ..... دیریازود قدر رنجاندن و از دست دادن حاج حیدر را میفهمید ولی آنروز دیگر خیلی دیراست و زمانی برای جبران نیست .
 
رضا
۱۳۹۰/۱۲/۶
اولا کمتر کسی هم به اندازه حاج حیدر به این صنعت خدمت کرده است . دوما مهندس ک و اقای ق چیزی راجع به حفاری نمی دانند. سوما بهتر است بازنشستگی حاج حیدر را به تعویق بیاندازند.
 
بدون نام
۱۳۹۰/۱۲/۶
با سلام بسیار جالب است شخصی که هیچگونه تخصص و یا حتی سابقه ای در صنعت نفت و خصوصاً صنعت کاملاً تخصصی حفاری ندارد از عملکرد یکی از بهترین شرکت های حفاری منطقه انتقاد میکند. شرکتی که با وجود شدیدترین تحریم ها هنوز هم پویاترین و زنده ترین شرکت وزارت نفت می باشد. انتقاد آقای ...صرفاً به عملکرد مدیریت آقای ... نبود بلکه این انتقادات در چنین شرایط حساسی انتقاد از عملکرد کل شرکت ملی حفاری ایران بود. متاسفانه منافع گروهی و جناحی برخی از آقایان دلیل اصلی تخریب وجه صادقترین خادمان این مرز و بوم در شرکت ملی حفاری ایران است. آقایان به جای اینکه آب به آسیاب بدخواهان نطام بریزند بهتر بود از این سرمایه ملی و یادگار گرانقدر حضرت روح ا... (ره) حمایت میکردند تا وضعیت تولید نفت کشور بیش از 800000 بشکه در روز کاهش نیابد. متخصصان نفتی به خوبی می دانند کلید اصلی فتح مخازن نفت و گاز حفاری می باشد. فقط میتوان تاسف خورد. نه برای اینکه آقای مهندس ... را به صورت کاملاً مافیایی از شرکت ملی حفاری ایران کنار گذاشتند بلکه تاسف به خاطر به حراج گذاشتن تعصب و غیرت حفار مردان شرکت ملی حفاری ایران خواهد بود. در آینده ای نچندان دور متلاشی شدن یکی از سرمایه های استراتژیک کشور یعنی شرکت "ملی" حفاری ایران را خواهیم دید. جای تعجب است وزیر محترم نفت چرا در برابر به تاراج بردن سرمایه های ملی وزارتخانه مطبوعش هیچگونه عکس العملی نشان نمیدهد.
 
بچه پشت برج
۱۳۹۰/۱۲/۶
پس تکلیف بیکار های احتمالی رامهروز چه میشه اگه داشته باشه
 
دشتکی
۱۳۹۰/۱۲/۶
مهندس سلبعلی کریمی مدیری نمونه وقاطع لیاقتش بیشتر از همه هست البته اگر خودش قبول کند
 
رفقا
۱۳۹۰/۱۲/۶
چه خوب بود مردان نیکی مثل حاج حیدر همیشه از اطلاعاتشان کمک حال شرکت باشند
 
علی
۱۳۹۰/۱۲/۶
سلام و درود بر حماسه آفرین چاههای 50 اهواز- 29 کنگان - 24 نفت شهر - و چاههای کویت ... حاج حیدر عزیز مطمئن باشید خلاء وجود شما در ملی حفاری همیشه وجود خواهد داشت.
 
مارون
۱۳۹۰/۱۲/۶
واقعآ حیفه مدیر لایقی مثل حیدر بهمنی از شرکت نفت حداحافظی کنه و فکر نکنم برای شرکت ملی حفاری مدیری بهتر و لایق تر از بهمنی بیاد یعنی محاله
 
بدون نام
۱۳۹۰/۱۲/۶
اگر خبر برکناری حقیقت داشته باشد.آقای مهندس حمیدرضاگلپایگانی درحال حاضر شانس زیادتری ازکاندید های دیگری خواهد داشت.f/m


لطفا نظر خود را درباره مطلب فوق اعلام فرمایید.
نام:
پست الکترونیک:
متن نظر:
لطفا حروف مقابل را
در فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA